kategorie

Kategorie

Producent

HECHT 5L KANISTER NA BENZYNĘ Z LEJKIEM

Dostepność: Dostępny
Numer katalogowy: 1
Cena: 16,90 PLN
Zakupy w systemie ratalnym Credit Agricole dostępne są od 300zł wartości zamówienia.
  • Opis przedmiotu

KANISTER NA BENZYNĘ

HECHT 5 L

Kanister na benzynę znany w katalogu produktów jako HECHT KANISTER 5l, to nie tylko zwyczajny zbiornik, ale przedmiot przeznaczony do niezwykle szerokiego zastosowania. Kanister o pojemności 5 L wyposażony w bardzo poręczny lejek, prezentuje się jako zbiornik nadający się do przechowywania paliwa. To dzięki niemu paliwo można mieć w zasięgu ręki kiedy tylko jest ono potrzebne.

Należy podkreślić, iż dany kanister przystosowany jest nie tylko do przechowywania paliwa, ale również do jego transportu. Doskonale nadaje się do magazynowania paliwa na potrzeby kosiarek oraz innych urządzeń ogrodniczych, dla których zbiornik o danej pojemności wystarczy na bardzo długi czas pracy. Warto podkreślić, iż kanister wykonany jest z najlepszych materiałów, dzięki czemu w stu procentach nadaje się do magazynowania paliwa, nie stanowi zagrożenia bezpieczeństwa dla ludzi i otoczenia.

Warto mieć pod ręką taki zbiornik chociażby z uwagi na to, iż nigdy nie wiadomo kiedy się przyda, a jego pojemność jest na tyle atrakcyjna, iż nawet waga kanistra nie stwarza najmniejszych problemów. Kanister posiada poręczną rączkę, dzięki której można swobodnie i zupełnie bezproblemowo przenosić go z dowolnego miejsca na miejsce.

  • Pojemność ? atrakcyjna, by móc przechowywać paliwo do kosiarki oraz innych urządzeń,
  • Funkcjonalność ? kanister funkcjonalny z uwagi na możliwość przechowywania i transportowania paliwa,
  • Wykonanie ? bardzo precyzyjne, co wpływa na trwałość i bezpieczeństwo.