kategorie

Kategorie

Producent

HECHT 54812 QUAD GOKART BUGGY ELEKTRYCZNY AKU. 48V

Dostepność: Dostępny
Numer katalogowy: 1
Cena: 3399,00 PLN
  • Opis przedmiotu

FABRYCZNIE NOWY GOKART QUAD HECHT 54812

Elektryczny Akumulatorowy Pojazd Samochód  BUGGY

HECHT 54812 to akumulatorowy buggy przeznaczony do rekreacji w wolnym czasie. Pojazd zasilany jest przez silnik elektryczny o mocy 1000 W, rozwijającym prędkość do 35 km/h.

Buggy sterowany jest za pomocą pedałów, prawy pedał służy jako gaz, lewy natomiast jako hamulec. Na desce rozdzielczej znajduje się stacyjka z kluczykiem.

Bez kluczyka nie ma możliwości wprowadzenia pojazdu w ruch, dzięki czemu unikniesz niepożądanego odpalenia go przez mniejsze dzieci.

Kolejna stacyjka służy do regulacji prędkości jazdy. Bez tego kluczyka nie ma możliwości zmiany jej prędkości, co jest szczególnie przydatne, gdy pojazd jest kierowany przez osoby, które jeszcze nie opanowały dostatecznie umiejętności jazdy tym urządzeniem.

Pedałem gazu uruchomimy gokarta do ruchu. Prędkość jest ustawiana bezstopniowo, płynnie za pomocą pedału.

Pojazd posiada przełącznik służący do zmiany kierunku jazdy w przód lub w tył.

Buggy został wyposażony również we wskaźnik poziomu naładowania akumulatora.

Konstrukcja Buggy składa się ze stalowych rurek, chroniących użytkownika np. podczas przewrócenia na bok. Fotel wyposażono w pasy bezpieczeństwa, z możliwością regulacji siedziska, dzięki czemu dostosujesz go do każdego użytkownika, aby mógł wygodnie sterować urządzeniem.

Największą zaletą zastosowania napędu elektrycznego jest niezwykle cicha praca oraz brak wytwarzania jakiegokolwiek dymu. Pojazd może zatem jeździć bez przeszkód w ogrodzie, nie zakłócając spokoju sąsiadów.

DANE TECHNICZNE

  • Bateria: 48 V, 12 Ah
  • Silnik: 1000 W
  • Wysokość: 90 cm
  • Szerokość: 83 cm
  • Długość: 138 cm
  • Prędkość: 35 km/h
  • Max. obciążenie: 80 kg
  • Koła: 13 "

Buggy nie jest środkiem transportu i nie może być użytkowany na drogach publicznych.

* Podane dane na temat max. zasięgu są wartościami przybliżonymi, które można uzyskać w idealnych warunkach. W praktyce zasięg w znacznym stopniu zależy od ciężaru kierowcy i dodatkowego obciążenia, różnic wysokości terenu, warunków pogodowych, warunków drogowych, sposobu jazdy, liczby startów (np. ruszanie ze skrzyżowań), stanu opony, stanu akumulatorów i wielu innych czynników. W ekstremalnych warunkach zasięg może zmniejszyć się do mniej niż 50% podanej wartości.

* Podany maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu wskazuje na przybliżoną wartość tego, co można osiągnąć w idealnych warunkach. W praktyce czas pracy na jednym ładowaniu w dużym stopniu zależy od sposobu użytkowania maszyny (np. częstotliwości uruchamiania i gaszenia), warunków pracy, temperatury otoczenia, stanu baterii i wielu innych czynników. W ekstremalnych warunkach czas pracy na jednym ładowaniu może zmniejszyć się do mniej niż 50% podanej wartości.

* OBECNIE DOSTĘPNA INNA WERSJA KOLORYSTYCZNA - CZARNO SREBRNA 54814

GRATIS