kategorie

Kategorie

Producent

NAC LS53-675-HS KOSIARKA SPALINOWA 6.75KM NAPĘD

producent: NAC
Dostepność: Dostępny
Numer katalogowy: LS53-675-HS
Cena: 1438,00 PLN
  • Opis przedmiotu

TEMATEM NASZEJ AUKCJI JEST

NAC KOSIARKA SPALINOWA

LS53-675-HS

Kosiarka o symbolu LS53-675-HS to urządzenie dużej mocy z gamy samobieżnych kosiarek spalinowych produkowanych przez firmę NAC. W kosiarkach firmy NAC montowane są nowoczesne, czterosuwowe, górnozaworowe silniki o nazwie NAC POWER. Silnik górnozaworowy NAC POWER charakteryzuje się małym poziomem wibracji i hałasu oraz oszczędnością w spalaniu paliwa. Istotnym elementem konstrukcji jest żeliwna tuleja cylindra, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną żywotność silnika i stanowi jego istotny wyróżnik w stosunku do konkurencji. Została zaprojektowana przy współpracy z profesjonalistami i testowana w bardzo trudnych warunkach. Kosiarka ta jest wyposażona w wytrzymały silnik NAC POWER o mocy maksymalnej 6.75 KM oraz powiększone, łożyskowane i napędzane tylne koła, co sprawia, że może być wykorzystywana do koszenia trawników o bardzo dużej powierzchni.

FUNKCJA MIELENIA

Po zdjęciu kosza na trawę i zamontowaniu specjalnej wkładki, kosiarka może korzystać z funkcji mielenia trawy. Dzięki temu rozwiązaniu po koszeniu trawnik wygląda estetycznie a drobne cząstki kilkakrotnie pociętej trawy zostają wciśnięte w murawę i ulegając szybkiemu rozkładowi, stanowią naturalne substancje odżywcze gleby. Aby użytkownik mógł korzystać z tej funkcji kosiarkę wyposażono we wkładkę blokującą, specjalnie profilowany nóż oraz nadano obudowie specyficzny kształt.

Urządzenie cechuje nowoczesna konstrukcja, zwarta, mocna stalowa obudowa i poręczny miękko wykończony uchwyt ułatwiający manewrowanie urządzeniem. W kosiarce został zamontowany 7 stopniowy centralny system regulacji wysokości koszenia od 2.5 do 7.5 cm. Kosiarka wyposażona jest w mechanizm natychmiastowego zatrzymania noża tnącego oraz łożyskowane, napędzane tylne koła o powiększonej średnicy, które minimalizują opory toczenia ułatwiając w dużym stopniu koszenie. Urządzenie posiada 75 litrowy kosz do zbierania trawy z pokrywą przeciwpyłową oraz wskaźnikiem napełnienia.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Maksymalna moc silnika 6.75 KM

Model kosiarki LS53-675-HS

Typ silnika NAC T675 OHV górnozaworowy, czterosuwowy

Prędkość obrotowa 3000 obr/min

Szerokość robocza 53 cm.

Typ kół powiększone/łożyskowane/NAPĘDZANE

Wyrzut trawy tylny/boczny/tylny do kosza + funkcja mielenia

Typ kosza siatkowy z osłoną przeciwpyłową

Pojemność kosza 75 Litrów

Średnica kół przednie 19.5 cm/tylne 27 cm.

Paliwo benzyna bezołowiowa 95 Pb

Pojemność miski olejowej 0.62 Litra

Pojemność zbiornika paliwa 1.25 Litra

Zalecany rodzaj oleju NAC SAE 30

Wysokość koszenia 20-75 mm

Typ regulacji kół centralny 7-stopniowy

Typ rączki miękko wykończona

Obudowa stalowa o grubości 1.8 mm

Rozruch ręczny

Waga kosiarki 41.2 kg.

Producent NAC

Gwarancja 24 miesiące

Wysyłana kosiarka nie jest zalana olejem ani paliwem.

Przed pierwszym uruchomieniem trzeba zalać olej silnikowy i paliwo, zgodnie z wskazaniami instrukcji obsługi.