kategorie

MILWAUKEE OTWORNICA DO WIERCENIA NA MOKRO/SUCHO 44

Dostepność: Dostępny
Numer katalogowy: 1
Cena: 76,00 PLN
Zakupy w systemie ratalnym Credit Agricole dostępne są od 300zł wartości zamówienia.
  • Opis przedmiotu

PIŁA WALCOWA DO WIERCENIA NA MOKRO / SUCHO DIAMOND PLUS? (OTWORNICA)

44mm

NR. KAT. 49565640

CECHY

Wiertła i piły walcowe z ostrzami diamentowymi zostały opracowane specjalnie dla profesjonalistów, którzy muszą wiercić w wyjątkowo delikatnych materiałach, takich jak porcelana / gres / płytki kamienne, żeliwo lub włókno szklane, w których bardzo trudno wierci się konwencjonalnymi piłami walcowymi. Te piły walcowe gwarantują doskonałe wykonanie i charakteryzują się wielką trwałością nawet w przypadku najtwardszych materiałów.

Oszczędność wody: Te piły walcowe potrzebują tylko niewielkiej ilości wody w porównaniu z konwencjonalnymi wiertłami diamentowymi, które wymagają ciągłego przepływu. Wiertło lub piłę walcową należy po prostu zanurzyć w wodzie na początku każdego wycinanego otworu, a potem co 5 sekund w trakcie wycinania.

Czyste otwory: wierci czyste, precyzyjne otwory bez zarysowań na obwodzie.

Trwałość: w celu zapewnienia dużej trwałości stosujemy wysokiej jakości diament dla szybkiego wycinania i doskonałe łączenie za pomocą lutowania twardego.

Trwałość: korpus z odpornego stopu, którego nie da się łatwo zgiąć ani zniekształcić.

Łatwe wyrzucanie kawałków mteriału: kątowe szczeliny do wyrzucania kawałków materiału w celu uzyskania większej dźwigni przy usuwaniu ciasno zakleszczonych kawałków materiału.

Uniwersalne: można je stosować albo na szlifierkach kątowych z odpowiednim adapterem, albo na wiertarce.

Jak używać ze szlifierką kątową:

1. Przykręć adapter szlifierki M14 do piły walcowej i dokręć mocno kluczem. Następnie zablokować wrzeciono w szlifierce kątowej i zamontować adapter bezpośrednio na wrzecionie; mocno dokręcić kluczem.

2. Jeśli płytka nie jest przymocowana do ściany, upewnij się że jest unieruchomiona w zacisku.

3. Zanurz końcówki piły walcowej w wodzie.

4. Włącz szlifierkę kątową na pełną szybkość. Powoli zbliżaj się do płytki trzymając piłę walcową pod kątem 20-30° i lekko naciskaj, aby uniknąć ślizgania po płytce. Kiedy piła walcowa zacznie wcinać się w płytkę tworząc wgłębienie, stopniowo podnoś piłę walcową tak, aby była ustawiona poziomo względem płytki.

5. Co 5 sekund zanurzaj piłę walcową w wodzie.

6. Aby zmaksymalizować żywotność narzędzia, naciskaj lekko i wykonuj oscylacyjny ruch kołowy podczas cięcia.